Takip Et

Kültür-Sanat

39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı yarın başlıyor

Bu yıl 39. kez düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 3-11 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu yılın onur yazarı ise Nazlı Eray olacak.

Tüm Fuarcılık Yapım AŞ (TÜYAP) tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı yarın başlıyor.

Evrensel’de yer alan habere göre; TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak fuar “Kitabın Büyülü Dünyası” temasıyla gerçekleşecek. Bu yılın onur yazarı ise Nazlı Eray olacak. Fuarda fantastik edebiyata, bilim kurguya ve büyülü gerçekçilik akımına odaklanılacak.

Fuar; panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 300’e yakın kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Düzenlenecek etkinlikler ve imza günlerinde 2 bine yakın yazar, okurlarıyla buluşma fırsatı bulabilecek. Girişin öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu fuar, hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Fuar, son günü olan 11 Aralık Pazar akşamı 19.00’da sona erecek.

Kültür-Sanat konulu diğer haberler