Takip Et

Güncel

Buldan: Cumhurbaşkanlığı aday çıkarma politikamızı, gelişmelere göre bir kez daha değerlendireceğiz

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Kadın Parlamento Grubu’nda konuştu. Buldan, Kılıçdaroğlu’nun adaylığıyla ilgili olarak, “Önümüzdeki günlerde cumhurbaşkanlığı aday çıkarma politikamızı, gelişmelere göre bir kez daha değerlendireceğimizi tüm kamuoyuna belirtmek ve ifade etmek isterim” diye konuştu.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Kadın Parlamento Grubu’nda konuştu.  

HDP Kadın Parlamento Grubu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında grup toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya, HDP Kadın Meclisi ve bileşen partilerinin temsilcileri, Devrimci Parti Genel Başkanı Elif Torun Öneren, KESK Eş Genel Başkanı Şükran Kablan Yeşil, SES Eş Genel Başkanı Gönül Adıbelli, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, Barış Anneleri, kadın, insan ve hukuk örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Amedspor gol atmaya devam edecek

Buldan Bahçeli’nin Amedspor açıklamalarına ilişkin olarak; “Amed vardır, var olmaya devam edecektir. Amedspor vardır, var olmaya devam edecektir. Amedspor gol atmaya devam edecektir” dedi.

Aday çıkarma durumunu yeniden değerlendireceğiz!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını tebrik eden Buldan, “Bizim derdimiz basit hesaplar değil, politik ilkeler ve halklarımıza karşı sorumluluğumuzdur. Önümüzdeki günlerde cumhurbaşkanlığı aday çıkarma politikamızı, gelişmelere göre bir kez daha değerlendireceğimizi tüm kamuoyuna belirtmek ve ifade etmek isterim” diye konuştu.

Güncel konulu diğer haberler