Takip Et

Güncel

Depremde alınmayan tedbirleri eleştiren Show TV ana haber sunucusu Dilara Gönder istifa etti

Deprem bölgesinde daha önce alınmayan tedbirleri canlı yayında eleştiren Show TV ana haber sunucusu Dilara Gönder görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Show TV ana haber sunucusu Dilara Gönder istifa ettiğini açıkladı. Resmi Twitter hesabı üzerinden görevinden ayrıldığını duyuran Gönder paylaşımında “Yazması zormuş, istifa ettim. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve bugüne kadar bana bu fırsatı veren Ciner Medya Grubu’na teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Gönder yaptığı ikinci paylaşımda da “Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Gündemi meşgul etmek istemiyorum, zor zamanlardan geçiyoruz. Çok acılıyız… Bir gün, her şey çok güzel olacak, inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Gönder’in deprem yayınındaki sözleri gündem olmuştu. Gönder’in, Jeoloji Mühendisi Ziyadin Çakır’ı konuk olarak aldığı canlı yayında Çakır’ın yorumu üzerine “Böyle ders mi olur hocam ya, böyle ders mi olur? Bu kadar ölümlü ders mi olur? 99’da yeteri kadar ölüm olmadı mı o ders için? Bu da mı ders olsun bize? Biz sürekli derslerdeyiz. Biz o dersleri geçemiyoruz ama. Sınav kağıdı hep boş. İşte buyurun sınav kağıdı ekranda. Maraş’ı görelim. Bu sınav kağıdı. Ders dediniz ya. 99 dersinin sınav kağıdı. İzleyicilerimiz tekrar bir görsün. Nasıl geçilemediğini o dersin. Buyurun havadan görüntüler” demişti.

Güncel konulu diğer haberler