Takip Et

Güncel

Kılıçdaroğlu: Bugün bu kürsüye veda etmek için buradayım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı olduğu açıklandıktan sonra ilk kez partisinin grup toplantısında konuştu.

“İktidar” ve “Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu” sloganlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu, partisinin kürsüsüne veda ettiğini açıkladı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP kürsüsüne veda ettiğini açıkladı. Konuşmasında, Millet İttifakı liderleri ve İBB Başkanı İmamoğlu ve ABB Başkanı Yavaş’ı anarak ‘birlik’ mesajı veren Kılıçdaroğlu, “O şahane Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz, bundan emin olmanızı isterim” dedi.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP kürsüsüne veda etti. Partisinin grup toplantısına katılmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ulaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partililer ve milletvekilleri tarafından Meclis girişinde karşılandı.

Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısındaki konuşmasına, “Bugün bu kürsüye veda etmek için buradayım” sözleriyle başladı.

Konuşmasının devamında yol arkadaşlarına, Millet İttifakı liderlerine teşekkür eden Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu da anarak, “Evladım Ekrem İmamoğlu. O da yanımda olacak. Dostum Mansur Yavaş o da buradadır” diye konuştu.

Güncel konulu diğer haberler